21.4.2001 - Přibyla sekce Guestbook což je kniha hostů, kde můžete zanechat svoje vzkazy, připomínky, prostě cokoliv
14.4.2001 - Do distribuce přibyl Earth First action update a Šílená společnost
7.4.2001 - Do sekce bands byla přidána stránka o skotské anarcho-punk kapele Oi Polloi - zatím jenom obecné informace, překlady textů z dvou alb a pár(doslova pár) fotek. Pár nových odkazů. Co nevidět se distribuce rozšíří o Existenci, Šílenou Společnost a Earth First Action Update. Sekce news byla zrušena, protože fakt nemám čas na psaní nějakých aktualit. Myslel jsem, že tam budu psát i různý svoje výlevy k aktuálním tématům, ale teď pracuju na tvorbě vlastního zinu a ty myšlenky radši vložim tam. Informace o updateování stránek budou v tomhle sloupku.
12.3. - Do sekce bands byl přidán rozhovor z Good Riddance.
9.12.2000 - stránky jsou v provozu. Bohužel tu toho ještě spousta chybí, ale to by mělo být brzy doplněno.

Nazdar. Vítejte na stránkách ve snad už ustálené podobě. Takže co tu najdete - v sekci bands jsou nějaký rozhovory, fotky a texty pár kapel, který mam rád. Chtěl bych tam přidat ještě spoustu dalších kapel, ale nemám moc času, takže uvidíme..
V sekci pics je galerie obrázků politickýho zaměření. No, tak tuhle oblast stránek skoro neupdateuju, ale snad se to změní.
V sekci links jsou odkazy na další stránky zaobírající se undergroundovou muzikou, ale také právy zvířat, ekologií, sociální tématikou, apod.
Vaše komentáře ke stránkám, ale i k čemukoli jinýmu můžete zanechat v Knize hostů
Kdybyste měli zájem o nějaký časopisy s HC/punk/eko/animal-rights/anarcho tématikou, podívejte se na distribuci. Zatím v ní skoro nic nemám, ale bude se postupně rozšiřovat. Původně jsem myslel, že to bude malý distro spíš pro moje známý tady z Budějc, ale protože zatim nebyl moc velikej zájem, dal jsem to i na net.
Tak, to je asi všechno, jestli chcete, můžete mi napsat.
Antiklub TV Nova Nezávislé sociálně ekologické hnutí Hnutí Different life Vegetariánství, vegánství,.. O právech zvířat Nejrozsáhlejší česká distribuce